VitalKos US Specifications SL12-12-03G Ride On Charger for Car Farm Tractor Ride On Toys, 12V 1000mA Charger Accessories
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
Compatible Models: the majority of 12V Kids Ride On Car
MODEL:12-12-03G ; INPUT: AC120V 0 .30A 50/60Hz Output: 12.0V 1.0A