Original FOR SAMSUNG 19.5V 12.3A 240W Laptop Charger AC adapter supply AD-24019A A240A001P A17-240P1A
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
Input Voltage: AC 100~240V 50/60HZ
Output Voltage: 19.5V
Output Current: 12.3A
Power :230W
Connecter size: 7.4mm*5.0mm