New Genuine Original 330W 19.5V 16.9A 7.4*5.0mm ADP-330BB BA Laptop AC Adapter for HP omen x 17" 17-ap005nf 17-ap020nr
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
Compatible with for HP Adapter models
ADP-330BB 918607-003, 925142-850, TPC-DA60, ADP-330BB BA, 937465-003
Fit for HP
17-ap020nr omen x 17" 17-ap005nf
Omen 925142-850
Omen 17-ap010nr
Photos:
Packaging
About the delivery time:
If you don't receive your item on time, please contact us immediately for further assistance.
7-15 business days to: Most of Asia countries
8-12 business days to: USA, Canada
10-18 business days to: France, Spain, Australia, UK, Russia and Most of European countries
8-20 business days to: Germany, Austria, Nertherlands, South Africa
18-30 business days to: Brazil and Most of South American countries
Why choose us?
1. High Quality: restrict quality control in every step before shipping.
All of our products must under strict quality control system and be tested 100% before shipment.