Genuine FSP FSP075-DMAA1 12V 6.25A 75W AC Adapter Charger 75W For Polycom G500 GROUP SERIES 500 VIDEO CONFERENCE Power Supply
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
Product Specification:
1. Condition: Original AC Adapter
2. Input: 100-240V ~ 50-60Hz
3. Output :12V 6.25A
4. Power: 75W
5. DC Connector: 5.5*2.5mm (compatible with 5.5*2.1mm)
Product Feature:
1. Overload protection
2. Short circuit protection
3. Over temperation protection
4. Over charging protection
5. Over dis-charging protection
6. Compact and light weight design
7. Perfect fitting and 100%