Genuine 20V 11.5A 230W USB for Chicony A17-230P1B AC Adapter Power Supply For MSI GE66 GP76 GE76 Gaming Laptop Charger A230A037P
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
Original A17-230P1B Laptop Adapter Power Supply 20V 11.5A For MSI GP76 GE66 Computer Charger 230W A230A037P
Specification:
Item Name: 20V11.5A230W-Rectangle3
Input: AC100-240V 3.5A 50/60Hz
Adapter Output Voltage:20V
Adapter Output Current:11.5A
Adapter Power: 230W