Genuine 100W Type C Ac Adapter RC30-0310 20V 5A RC30-03100100 Laptop Charger For Razer 2020 BLADE STEALTH 13 Power Supply
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
Genuine 100W Type C Ac Adapter RC30-0310 20V 5A RC30-03100100 Laptop Charger For Razer 2020 BLADE STEALTH 13 Power Supply Power Supply
Item Specification
Item Name: Razer20v5A100W-Type-c
Input: 100-240V~1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 20V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 100W
Adapter tip note: Type C
Original / Genuine : Yes
Warranty:2 years
Output: 5V/3A,9V/3A,15V/3A,20V/5A 100w Max.
Note: Apperance grade > 95%.