5Pcs/Lot Flexible 170MHz Vhf Whip Antenna 3.0dBi Rubber Antennas for Communication Wifi Antenna XHCIOT TX170-JKD-20
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
2Pcs/Lot Flexible 170MHz Vhf Whip Antenna CDSENET TX170-JKD-20 3.0dBi Rubber Antennas for Communication Wifi Antenna
[ Name ]: TX170-JKD-20 vhf whip antenna
[ Gain ]: 3.0dBi
[ Interface ]: SMA-J,Male,Internal thread and internal needle
[ Antenna size ]: 110mm * 10mm
[ Standing wave (SWR) ]: Less than 1.5
[ Frequency ]: 170MHz
[ Resistance ]: 50ohm