4Pcs SMA Male 433MHz Wifi uhf Antenna TX433-XPL-100 3.5dBi High Gain Magnet Base 433M Sucker Antennas for Communications
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
[ Name]: Sucker antenna
[ Gain]: 3.5dBi
[ Interface ]: SMA-J,Male,Internal thread and internal needle
[ Antenna size ]: 100mm*18.5mm
[ Standing-wave Ratio(SWR)]: Less than 1.5
[ Frequency ]: 433MHz
[ Resistance ]: 50ohm