2 in 1 24V Cordless Electric Hedge Trimmer 20000RPM Rechargeable Handheld Household Shrub Weeding Pruning Mower Garden Tools
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
Specification:
Battery Voltage: 24V
Color: Yellow/Green
Blade Material: SK5
Body Material: ABS
Length Of Shrub Shear Blade: 200mm
Width Of Grass Shear Blade: 100mm