18.0'' IPS B180QAN01.0 Laptop LCD Screen Display Panel Matrix Replacement
(No reviews yet) Write a Review
Frequently bought together:
Description
1.LCD model name in your hand now:
2.Your laptop name: DELL
Description
Condition A+
Part number B180QAN01.0 (or replacement model)
Size 18.0 inch
Resolution
Aspect Ratio widescreen
Compatible models
Status: Grade A.
Packing: Antistatic bag and box
Warranty: 7 days returned purchase; 90-days warranty included.
Each piece is tested strictly before shipping!
Important
Product line
Laptop lcd and led screen:from 4.5 inch to 18.4 inch
1.Size:8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"and so on.